Tape International - IT Consulting and Development

Language switcher Menu

Kariera

Jesteś programistą z powołania? Masz głowę pełną nowych pomysłów i lubisz wcielać je w życie?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Profesjonaliści współpracujący z naszą firmą tworzą aplikacje, które są lubiane przez naszych klientów. Pracujemy również nad nowymi, inspirującymi projektami, kiedy to podczas burzy mózgów wydobywamy z głów innowacyjne pomysły i nieszablonowe rozwiązania. Korzystamy ze wsparcia różnych specjalistów, jednocześnie bardzo dbając o dobrą atmosferę w pracy i motywujący, sprzyjający twórczości klimat. W naszym biurze nigdy nie brakuje kawy i dobrego humoru ;)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat, a na życzenie również inną formę zatrudnienia lub współpracy,
  • dogodne godziny pracy z możliwością indywidualnego ich ustalenia,
  • dobre warunki pracy w biurze, które zlokalizowane jest w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej i sklepu,
  • pracę nad projektami zarządzanymi za pomocą Redmine,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • ambitne zadania,
  • możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego koordynowania pracy innych współpracowników,
  • zdobycie doświadczenia na rynku międzynarodowym.

Prowadzone rekrutacje